info@vdmedia.nl 085-0703421

Team

Bij Van Dreven Media hebben wij een jong, enthousiast, ambitieus, hecht en gedreven team. Doordat er binnen ons bedrijf veel verschillende functies zijn doet bijna iedereen wel iets anders en daardoor kan iedereen doen wat hij of zij leuk vindt.

Mark van Dreven | Directeur | Mark@vdmdia.nl

Evelien Seegers | Manager financiële administratie | Evelien@vdmedia.nl

Nienke Rensing | Operationeel manager | Nienke@vdmedia.nl

Gregory Krahmer | Redacteur | gregory@vdmedia.nl

Vera Vaags | Marketing & communicatie | Marketing@vdmedia.nl

Cem Duman | Stagair account manager | Sales@vdmedia.nl

Kevin Gries | Stagair account manager | Verkoop@vdmedia.nl

Jill Mollenhof | Stagaire marketing & communicatie | Marketing@vdmedia.nl

Bella & Trixie | Kantoor honden | Info@vdmedia.nl

Call Now Button